Gerbiami „Fizikos olimpo“ absolventai

maloniai prašome atsiųsti Jums priimtiną informaciją apie save: kur mokotės (-ėtės), kur ir kuo dirbate (-ote), apie savo laisvalaikį, pomėgius, hobį, kt.

Jūsų el. laiškų maloniai lauksime adresu admin@olimpas.lt  

Absolventų laiškai

Absolventų laidos: 23 laida,
22 laida, 21 laida, 20 laida, 19 laida, 18 laida, 17 laida,
16 laida15 laida, 14 laida, 13 laida, 12 laida, 11 laida, 10 laida, 9 laida, 8 laida,
7 laida
, 6 laida, 5 laida,
4 laida, 3 laida, 2 laida, 1 laida

 

Fizikos olimpo“ 2017 metų 23 laidos absolventai (14)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Jokūbas Pelanskis, Šiauliai
S. Gilbertas Umbražūnas, Klaipėda
B. Artūras Jocas, Šiauliai
4. Dominykas Ruibys, Panevėžys
5. Nida Duobaitė, Kaunas
6. Kasparas Ragaišis, Vilnius
7. Rokas Lapė, Vilnius
8. Aurys Šilinga, Vilnius
9. Ervinas Bernatavičius, Vilnius

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Donatas Šimeliūnas, Vilnius
2. Nerijus Kaminskas, Elektrėnai
3. Valentin Melnikov, Elektrėnai
4. Deivis Banys, Panevėžys
5. Henrikas Matusevičius, Vilnius

 

 

Fizikos olimpo“ 2016 metų 22 laidos absolventai (17)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Elvinas Ribinskas, Mažeikiai
S. Jonas Viršilas, Klaipėda
B. Lukas Burakauskas, Vilnius
4. Laura Kondratavičiūtė, Šiauliai
5. Sintija Raudonytė, Kaunas
6. Martynas Šapalas, Šilutė
7. Rugilė Žilėnaitė, Rokiškis
8. Giedrius Pakalka, Ignalina
9. Dovydas Bieliauskas, Vilnius
10. Nedas Jarmolenka, Vilnius
11. Augustas Sereika, Vilnius
12. Arnas Volčokas, Vilnius

13. Judita Beinortaitė, Vilnius

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Linas Bliūdžius, Klaipėda
2. Domas Augustaitis, Vilnius
3. Kasparas Baniulis, Vilnius
4. Laimonas Stančaitis, Plungė

 

Fizikos olimpo“ 2015 metų 21 laidos absolventai (14)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Vytautas Strimaitis, Vilnius

S. Tadas Indrelė, Vilnius

B. Ieva Černytė, Panevėžys

4. Deividas Lavrik, Vilnius

5. Rugilė Pevcevičiūtė, Kaunas

6. Karolis Markauskas, Utena

7. Lukas Kevličius, Vilnius

8. Pavel Mironov, Vilnius

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Kasparas Jonas Kizlaitis, Vilnius

2. Aivaras Pečiulis, Vilnius

3. Nikodemas Tučkus, Vilnius

4. Dalius Mikalauskas, Vilnius

5. Žygimantas Jočys, Vilnius

6. Ivona Juchnevičiūtė, Vilnius

 

 

Fizikos olimpo“ 2014 metų 20 laidos absolventai (11)

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Justinas Rumbutis, Šiauliai

B. Gintautas Kamuntavičius, Vilnius 

C. Vilda Kornelija Markevičiūtė, Vilnius 

4. Edvardas Rybakovas, Rokiškis

5. Martynas Riauka, Vilnius 

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Gabrielė Karpickaitė, Vilnius 

2. Tomas Steponavičius, Vilnius 

3. Justas Klimavičius, Vilnius 

4. Ignas Vaičiulis, Vilnius 

5. Mindaugas Viršilas, Skuodas 

6. Justas Pagalys, Vilnius 

 

Fizikos olimpo“ 2013 metų 19 laidos absolventai (19)

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Daumantas Kavolis (Vilnius)

S. Vilius Čepaitis (Vilnius)

B. Laurynas Žievys (Šakiai)

4. Justina Aglinskaitė (Utena)

5. Mantas Abazorius (Vilnius)

6. Lukas Klebonas (Vilnius)

7. Audrius Radvilas (Mažeikiai)

8. Arnas Gerčas (Vilnius)

9. Vladislovas Čižas (Vilnius)

10. Žygimantas Stražnickas (Vilnius)

11. Donatas Pelenis (Telšiai)

12. Silvija Andrijauskaitė (Vilnius)

13. Arnas Bilkštis (Mažeikiai)

14. Laurynas Karazija (Vilnius)

15. Ignas Žilinskas (Alytus)

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Kamilė Rastenytė (Vilnius)

2. Mantas Kriščiūnas (Vilnius)

3. Vaidotas Šimkus (Kaunas)

4. Miglė Stankaitytė (Vilnius)

 

„Fizikos olimpo“ 2012 metų 18 laidos absolventai (14)

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Tomas Čerškus (Vilnius)

S. Marius Kerys (Skuodas)

B. Eimantas Ledinauskas (Vilnius)

4. Titas Sokolovas (Panevėžys)

5. Karolis Tarasaitis (Mažeikiai)

6. Algimantas Bikulčius (Vilnius)

7. Vaiva Vasiliauskaitė (Šiauliai)

8. Paulius Leonavičius (Vilnius)

9. Gintas Trumpa (Rokiškis)

10. Mantas Mitrius (Vilnius)

11. Raminta Mazėtytė (Vilnius)

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Aurimas Pukanasis (Širvintos)

2. Gabija Maršalkaitė (Vilnius)

3. Antanas Mitrikas (Panevėžys)

 

„Fizikos olimpo“ 2011 metų 17 laidos absolventai (25)

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Tadas Vasiliauskas (Kaunas)

S. Justas Laužadis (Rokiškis)

B. Vladas Jurkevičius (Vilnius)

4. Agnė Skripkaitė (Vilnius)

5. Laura Paulina Šinkūnaitė (Vilnius)

6. Romanas Samuilovas (Panevėžys)

7. Darius Stonys (Vilnius)

8. Vainius Ūdra (Vilnius)

9. Edvardas Virketis (Telšiai)

10. Raimundas Burokas (Vilnius)

11. Julius Bartaševičius (Vilnius)

12. Karolis Jasinevičius (Rokiškio r. Juodupė)

13. Augustinas Šimelionis (Vilnius)

14. Lukas Greblikas (Kaunas)

15. Aurelija Žilinaitė (Vilnius)

16. Kasparas Kregždė (Vilnius)

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Rytis Jonas Zolubas (Palanga)

2. Sofja Štukova (Klaipėda)

3. Lukas Giniotis (Švenčionėliai)

4. Gediminas Šarpis (Vilnius)

5. Tomas Alijevas (Vilnius)

6. Andrej Tunkevič (Vilnius)

7. Mindaugas Šarpis (Vilnius)

8. Marius Jakas (Kaunas)

9. Emilija Sakavičiūtė (Kaunas)

 

„Fizikos olimpo“ 2010 metų 16 laidos absolventai (18)

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Tadas Kartanas (Panevėžys)

S. Gabija Žemaitytė (Vilnius)

B. Justas Dauparas (Panevėžys)

4. Laura Žurauskaitė (Vilnius)

5. Rimas Trumpa (Rokiškis)

6. Dmitrij Chomčik (Visaginas)

7. Povilas Milgevičius (Alytus)

8. Justinas Jasiūnas (Pasvalys)

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Šarūnas Mačiulaitis (Plungė)

2. Deimena Drąsutytė, (Panevėžys)

3. Vaida Valantavičiūtė (Vievis)

4. Lukas Stauskis (Palanga)

5. Laima Kaziulytė (Kaunas)

6. Gleb Cymliakov (Vilnius)

7. Deividas Baumilas (Vievis)

8. Gediminas Jurkaitis (Plungė)

9. Donatas Dargis (Telšiai)

10. Vidmantas Pijus Markevičius (Vilnius)

 

„Fizikos olimpo“ 2009 metų 15 laidos absolventai (15)

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Algirdas Baškys (Skuodas)

S. Kęstutis Šiaulys (Šilutė)

B. Julija Markevičiūtė (Vilnius)

B. Emilis Pileckis (Vilnius)

5. Arnoldas Jasonas (Panevėžys)

6. Vilgailė Dagytė (Vilnius)

7. Laimonas Jacunskas (Vilnius)

8. Nail Garejev (Vilnius)

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Ignas Kupčinskas (Panevėžys)

2. Rokas Šimakauskas (Vilnius)

3. Ugnius Subačius (Vilnius)

4. Ana Chaleckaja (Visaginas)

5. Jonas Povilas Banys (Vilnius)

6. Ernius Karolis Kapačinskas (Švenčionėliai)

7. Bernardas Jankauskas (Vilnius)

 

15-ųjų mokyklos mokslo metų baigimo ir 
15-osios absolventų laidos išleistuvių šventės akimirkos 

 

 

„Fizikos olimpo“ 2008 metų 14 laidos absolventai (19)

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A Simonas Grubinskas (Šiauliai)

S. Povilas Kanapickas (Kaunas)

B. Julius Jonušas (Vilnius)

4. Antanas Majus (Plungė) 

5. Jurgis Aleksandravičius (Vilnius)

6. Tomas Ostaševičius (Vilnius)

7. Donatas Valius (Plungė)

8. Tomas Babelis (Šiauliai)

9. Eglė Tylaitė (Vilnius)

10. Kipras Kvedarauskas (Panevėžys)

11. Vladimir Chorošajev (Vilnius)

12. Jevgenij Balkind (Vilnius)

13. Edgaras Dvinelis (Vilnius)

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Vadim Nikitin (Vilnius)

2. Vytautas Galaunia (Jonava)

3. Tatjana Liakina (Vilnius)

4. Mantvydas Kunigonis (Kazlų Rūda)

5. Vladimir Kornijčuk (Vilnius)

6. Paulius Šimkūnas (Panevėžys)

14-ųjų mokyklos mokslo metų baigimo ir 
14-osios absolventų laidos išleistuvių šventės akimirkos 

 

„Fizikos olimpo“ 2007 metų 13 laidos absolventai (20)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Aleksas Mazeliauskas (Mažeikiai)
S. Lukas Krasauskas (Vilnius)
B. Žilvinas Rimas (Vilnius)  
4. Arūnas Radzvilavičius (Elektrėnai)
5. Pavel Iljušenko (Visaginas)
6. Gediminas Gumonis (Vilnius)
7. Kęstutis Česnavičius (Kaunas)
8. Loreta Filipova (Vilnius)
9. Regina Tamoševičiūtė (Vilnius)
10. Aleksandras Rybakovas (Vilnius)
11. Vilius Degutis (Biržai)
12. Ramūnas Songaila (Mažeikiai)
13. Eglė Kvedaraitė (Panevėžys)
14. Martynas Kiškis (Ukmergė)
15. Paulius Budzinskas (Pasvalys)
16. Gediminas Pekšys (Vilnius)

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Andrej Seniut (Vilnius)

2. Marius Rutkauskas (Panevėžys)

3. Marius Dailidonis (Vilnius)

4. Tomas Ulevičius (Biržai)

13-ųjų mokyklos mokslo metų baigimo ir 
13-osios absolventų laidos išleistuvių šventės akimirkos 

 

„Fizikos olimpo“ 2006 metų 12 laidos absolventai (14)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Audrūnas Gruslys (Vilnius)

S. Rytis Umbrasas (Vilnius)

B. Andrius Štikonas (Vilnius)

4. Jūris Kiškis (Vilnius)

5. Vladas Zaleskas (Kaunas)

6. Vytautas Jakštas (Šiauliai)

7. Martynas Pumputis (Vilnius)

8. Tomaš Stankevič (Vilnius)

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Mantas Liutkus (Kaunas)

2. Viktor Stepanov (Klaipėda)

3. Domantas Širvinskas (Vilnius)

4. Algimantas Časas (Vilnius)

5. Michail Rybakov (Visaginas)

6. Edvinas Bitinas (Panevėžys)

12-ųjų mokyklos mokslo metų baigimo ir 
12-osios absolventų laidos išleistuvių šventės akimirkos 

12-osios laidos „fuksų“ krikštynų akimirkos (Vilnius 2003 06 26)

 

„Fizikos olimpo“ 2005 metų 11 laidos absolventai (17)

 

 Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

 A. Jevgenij Chmeliov (Vilnius)

 A. Kastytis Zubovas (Vilnius)

 S. Simona Lukoševičiūtė (Panevėžys)

 B. Maksim Jeskevič (Visaginas)

 5. Vytautas Stočkus (Šiauliai)

 6. Donata Jaglinska (Širvintos)

 7. Justas Riabovas (Vilnius)

 8. Vaidotas Bičkus (Joniškis)

 9. Giedrius Rudis (Vilnius)

10. Edita Masiukaitė (Širvintos)

11. Edgaras Staškauskas (Marijampolė)

12. Gytis Urbanavičius (Vilnius)

13. Marijus Kilmanas (Kaunas)

14. Tadas Varanavičius (Kaunas)

15. Vytautas Iešmantavičius (Kybartai)

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Bogdan Tiuchtij (Vilnius)

2. Aleksandr Čičenkov (Vilnius)

11-osios laidos absolventai 

 

„Fizikos olimpo“ 2004 metų 10 laidos absolventai (12)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Donatas Majus (Plungė)

S. Andrius Krasauskas (Vilnius)

B. Maksim Ivanov (Vilnius)

4. Edmundas Balčiūnas (Vilnius)

5. Ignas Daugėla (Vilnius)

6. Marius Klimantavičius (Lentvaris)

7. Egidijus Petkus (Kretinga)

8. Juozas Adamonis (Vilnius)

9. Aleksandr Prisiažnij (Vilnius)

10. Virginija Juozapaitytė (Šiauliai)

A, S, B – aukso, sidabro, bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Kamil Zombkevič (Vilnius) 

2. Konstantin Movšovič (Vilnius) 

10-ųjų mokyklos mokslo metų baigimo ir 
10-osios absolventų laidos išleistuvių šventės akimirkos 

 

„Fizikos olimpo“ 2003 metų 9 laidos absolventai (10)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

A. Žymantas Darbėnas (Kaunas)

S. Denis Jarema (Vilnius)

B. Viktor Novičenko (Zarasai)

4. Lina Kuprytė (Mažeikiai)

5. Aurimas Savickas (Vilnius)

6. Darius Miliauskas (Alytus)

7. Vytautas Ašeris (Panevėžys)

8. Julius Darginavičius (Mažeikiai)

9. Audrius Petrušis (Vilnius)

10. Laurynas Liutkus (Gargždai)

A S B – aukso sidabro bronzos mokyklos baigimo pažymėjimai

9-os  laidos absolventai

9-ųjų mokyklos mokslo metų baigimo ir 
9-osios absolventų laidos išleistuvių šventės akimirkos 

12-osios laidos „fuksų“ krikštynų akimirkos (Vilnius 2003 06 26)

 

„Fizikos olimpo“ 2002 metų 8 laidos absolventai (17)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

1. Julius Taulavičius (Mažeikiai)

2. Paulius Stakėnas (Vilnius)

3. Vytautas Liuolia (Vilnius)

4. Mindaugas Drazdauskas (Mažeikiai)

5. Dalius Tauraitis (Vilnius)

6. Vaidas Kublinskas (Pasvalio r.)

7. Šarūnas Augustis (Kaunas)

8. Audrius Zaukevičius (Tauragė)

9. Nijolė Valinskytė (Plungė)

10. Aidas Aleknavičius (Šilutė)

11. Tomas Jocius (Vilnius)

12. Dmitrij Lukaševič (Vilnius)

13. Ričardas Jaksebaga (Vilnius)

14. Saulius Dumbrauskas (Klaipėda)

 

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Valentina Chaleckaja (Visaginas)

2. Vaidas Jozonis (Širvintos)

3. Julija Krupič (Vilnius) 

 

„Fizikos olimpo“ 2001 metų 7 laidos absolventai (12)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

1. Valdemaras Bartkus (Jurbarkas)

2. Justinas Baužys (Kretinga)

3. Vilius Kasmauskis (Šiauliai)

4. Antanas Kompanas (Vilnius)

5. Pranas Lukavičius (Plungė)

6. Jurgis Pašukonis (Vilnius)

7. Jevgenij Solovjov (Visaginas)

8. Laurynas Staišiūnas (Panevėžys)

9. Marius Stankevičius (Vilnius)

10. Andrius Šimėnas (Vilnius)

11. Vaidotas Vitkauskas (Vilnius)

12. Henrikas Zažeckis (Šiauliai)

  

„Fizikos olimpo“ 2000 metų 6 laidos absolventai (11)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

1. Darius Astratovas (Vilnius)

2. Vytautas Drakšas (Kretinga)

3. Mindaugas Gedvilas (Šiauliai)

4. Eimantas Jatkonis(Kaunas)

5. Rytis Juršėnas (Vilnius)

6. ARvydas Juškevičius (Kaunas)

7. Algirdas Krivka (Visaginas)

8. Donatas Lengvinas (Kretinga)

9. Donatas Narbutis (Vilnius)

10. Aivaras Nekrošius (Kėdainiai)

11. Mindaugas Talaikis (Panevėžys)

  

„Fizikos olimpo“ 1999 metų 5 laidos absolventai (7)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

1. Justas Brazauskas (Vilnius)

2. Marijus Brikas (Šiauliai)

3. Linas Gailevičius (Kėdainiai)

4. Gintautas Mežetis (Klaipėda)

5. Matas Morkevičius (Panevėžys)

6. Nerijus Rusteika (Venta Akmenės r.)

7. Mantas Stankus (Lumpėnai Šilutės r.)

  

„Fizikos olimpo“ 1998 metų 4 laidos absolventai (11)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

1. Aurimas Brazdeikis (Kretinga)

2. Jūratė Butkutė (Pabiržė Biržų r.)

3. Julius Janušonis (Šiauliai)

4. Mantas Jonuška (Panevėžys)

5. Marijus Kasperavičius (Šiauliai)

6. Ernestas Kučinskas (Kuršėnai Šiaulių r.)

7. Darius Mikalauskas (Kaunas)

8. Mantas Puida (Klaipėda)

9. Saulius Pušinskas (Tauragė)

10. Tomas Rapkauskas (Vilnius)

11. Liutauras Ulevičius (Utena)

  

„Fizikos olimpo“ 1997 metų 3 laidos absolventai (10)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

1. Ramūnas Augulis (Kaunas)

2. Vytautas Ašaka (Vilnius)

3. Linas Butėnas (Vilnius)

4. Alminas Čivilis (Vilnius)

5. Audrius Jurkonis (Mažeikiai)

6. Gediminas Kliukas (Vilnius)

7. Michail'as Kozak'as (Vilnius)

8. Algirdas Mekys (Vilnius)

9. Marius Mikučionis (Vilnius)

10. Vidas Pažusis (Širvintos)

  

„Fizikos olimpo“ 1996 metų 2 laidos absolventai (11)

 

Gavę mokyklos baigimo pažymėjimus:

1. Audrius Alkauskas (Anykščiai)

2. Povilas Bertašius (Tauragė)

3. Aleksėj'us Beščiokov'as (Klaipėda)

4. Karolis Gričius (Kaunas)

5. Mikas Grigaliūnas (Panevėžys)

6. Antanas Marcelionis (Vilnius)

7. Kazimieras Mykolaitis (Vilnius)

8. Egidijus Ožiūnas (Kretinga)

9. Žilvinas Rinkevičius (Kaunas)

10. Tomas Rinkūnas (Vilnius)

11. Julius Ruseckas (Vilnius)

  

„Fizikos olimpo“ 1995 metų 1 laidos absolventai (7)

 

Gavę mokyklos lankymo pažymėjimus:

1. Martynas Galvutis (Vilnius)

2. Aleksandr Jakušev (Klaipėda)

3. Tomas Juknevičius (Kaunas)

4. Justas Jurkuvėnas (Vilnius)

5. Donatas Oželis (Vilnius)

6. Danielius Rutkauskas (Vilnius)

7. Mantas Žemaitis (Vilnius)