27-ŲjŲ (2020-2021) mokslo meTŲ I kurso 29 laidos moksleiviŲ sĄraŠas

  1. Roberta Andriukaitytė, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  2. Agilė Astapovičiūtė, Vilniaus „Saulės“ privati gimnazija
  3. Džiugas Dapkevičius, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija
  4. Rytis Fabijonavičius, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija
  5. Matas Garbaravičius, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  6. Artur Iurasov, Vilniaus Lietuvių namai
  7. Kristupas Jakubonis, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
  8. Juozas Jaruševičius, Vilniaus licėjus
  9. Kostas Kasimovas, Rokiškio Juozo-Tumo Vaižganto gimnazija
  10. Dominykas Krasauskas, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  11. Tautvydas Kuklys, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija
  12. Izabelė Navickaitė, Šiaulių „Romuvos“ gimnazija
  13. Benas Raišutis, Vilniaus licėjus
  14. Danielė Ramanauskaitė, Vilniaus licėjus
  15. Radvilas Rumšas, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
  16. Bernadeta Savicka, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  17. Ąžuolas Šiukščius, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
  18. Antanas Tarvydis, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija
  19. Rokas Urbonas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  20. Vilius Vaičius, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  21. Aron Vaisman, Klaipėdos licėjus
  22. Ignas Vasiliauskas, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  23. Jokūbas Viršilas, Klaipėdos licėjus
  24. Simonas Zalatorius, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
  25. Tomas Žadvydas, Klaipėdos licėjus

 

27-ŲjŲ (2020-2021) mokslo meTŲ II kurso 28 laidos moksleiviŲ sĄraŠas

  1. Rokas Baltrušaitis, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  2. Mindaugas Bukis, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija
  3. Ieva Evaltaitė, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  4. Ieva Gudelytė, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  5. Gabrielius Gvazdauskas, Vilniaus licėjus
  6. Venera Viktorija Ispiryan, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  7. Martynas Keršys, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
  8. Aldas Lenkšas, Vilniaus licėjus
  9. Karolina Michaliovaitė, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija
  10. Marija Muningytė, Šiaulių Didždvario gimnazija
  11. Karolis Ribačonka, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  12. Vakaris Šilys, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija
  13. Tauras Treikauskas, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  14. Urtė Urbonavičiūtė, Klaipėdos licėjus
  15. Žygimantas Vidmantas, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  16. Inesa Zino, Mažeikių Gabijos gimnazija

 

27-ŲjŲ (2020-2021) mokslo metŲ III kurso 27 laidos moksleiviŲ sĄraŠas

  1. Laura Abraitytė, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
  2. Antanas Butkus, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija
  3. Tadas Danilevičius, Klaipėdos licėjus
  4. Tomas Gustainis, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
  5. Justas Kaminskas, Mažeikių Gabijos gimnazija
  6. Tomas Kvietkauskas, Kauno jėzuitų gimnazija
  7. Martynas Jonas Leonavičius, Vilniaus Žvėryno gimnazija
  8. Simonas Melaika, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
  9. Mija Pilkaitė, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
  10. Emilis Strazdas, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
  11. Monika Šadauskaitė, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  12. Emilija Trumpaitė, Rokiškio J. Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinys
  13. Justinas Turčak, Šiaulių „Romuvos“ gimnazija
  14. Dovydas Vadišius, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  15. Vytautas Velička, Kauno technologijos universiteto gimnazija