OFICIALUS KVIETIMAS MOKYTIS MOKYKLOJE „FIZIKOS OLIMPAS“

Kvečiamųjų mokytis 2020-2021 m.m. I kurse sąrašas

  1. Roberta Andriukaitytė, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  2. Tomas Babelis, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  3. Jorūnė Budriūnaitė, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  4. Džiugas Dapkevičius, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija, Klaipėdos MSC
  5. Rytis Fabijonavičius, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija, Klaipėdos MSC
  6. Matas Garbaravičius, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  7. Dominykas Krasauskas, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  8. Dominykas Kruopis, Kauno jėzuitų gimnazija
  9. Tautvydas Kuklys, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija, Klaipėdos MSC
  10. Karolis Liutkus, Kauno jėzuitų gimnazija
  11. Tomas Paznėkas, Vilniaus licėjus
  12. Benas Raišutis, Vilniaus licėjus
  13. Danielė Ramanauskaitė, Vilniaus licėjus
  14. Radvilas Rumšas, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
  15. Bernadeta Savicka, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  16. Kasparas Savickis, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  17. Jurgita Skersytė, Vilniaus licėjus
  18. Pijus Šapnagis, Lietuvos sveikatos mokslų univesiteto gimnazija
  19. Ąžuolas Šiukščius, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
  20. Kostas Taraškevičius, Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija
  21. Antanas Tarvydis, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija
  22. Ignas Tautkus, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
  23. Rokas Urbonas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  24. Aronas Vaisman, Klaipėdos Licėjus
  25. Rytis Valatkevičius, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  26. Adomas Valiukevičius, Vilniaus Gabijos gimnazija
  27. Ignas Varanavičius, Vilniaus Simono Daukanto gimnazija
  28. Ignas Vasiliauskas, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  29. Tomas Žadvydas, KlaipėdosLicėjus
  30. Ugnius Žagarys, Kauno technologijos universiteto gimnazija

Kvečiamųjų mokytis 2020-2021 m.m. II kurse sąrašas

  1. Gustė Bajarkevičiūtė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija
  2. Aleksej Chvorych, Visagino technologijos ir verslo prof. mokymo centras
  3. Darijus Daužvardis, Vilniaus Simono Daukanto gimnazija
  4. Augustas Horban, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
  5. Kajus Leonardas Janušas, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija
  6. Augustinas Jučas, Klaipėdos Licėjus
  7. Kostas Kalibatas, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
  8. Eligius Klarenbeek , Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija
  9. Šarūnas Logminas, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
  10. Benedict Martinas Magee, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  11. Timofej Mazniov, Visagino technologijos ir verslo prof. mokymo centras
  12. Kristupas Steckis, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija, Klaipėdos MSC
  13. Adomas Traubas, Vilniaus licėjus
  14. Jokūbas Viršilas, Klaipėdos Licėjus
 

 

26-ŲjŲ (2019-2020) mokslo meTŲ I kurso 28 laidos moksleiviŲ sĄraŠas

  1. Rokas Baltrušaitis, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  2. Mindaugas Bukis, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija
  3. Gabrielė Čepaitytė, Šiuolaikinės mokyklos centras
  4. Ieva Evaltaitė, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  5. Ieva Gudelytė, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  6. Gabrielius Gvazdauskas, Vilniaus licėjus
  7. Martynas Keršys, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
  8. Aldas Lenkšas, Vilniaus licėjus
  9. Gustas Matuzevičius, Šiaulių Romuvos gimnazija
  10. Ugnė Miničiūtė, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  11. Karolė Simona Motiejūnaitė, Vilniaus licėjus
  12. Marija Muningytė, Šiaulių Didždvario gimnazija
  13. Konstantinas Paukštė, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  14. Radvilas Pelanis, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  15. Joris Pevcevičius, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  16. Gustas Pranckietis, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  17. Gabrielė Marija Pratkutė, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  18. Dovydas Randis, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  19. Karolis Ribačonka, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  20. Rūta Rupeikytė, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  21. Vakaris Šilys, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija
  22. Tauras Treikauskas, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  23. Urtė Urbonavičiūtė, Klaipėdos licėjus
  24. Jonas Vasiliauskas, Vilniaus jėzuitų gimnazija
  25. Žygimantas Vidmantas, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  26. Inesa Zino, Mažeikių Gabijos gimnazija

 

26-ŲjŲ (2019-2020) mokslo metŲ II kurso 27 laidos moksleiviŲ sĄraŠas

  1. Laura Abraitytė, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
  2. Paulius Buidovas, Rokiškio J. Tumo-Vaižganto gimnazijos
  3. Antanas Butkus, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija
  4. Tadas Danilevičius, Klaipėdos licėjus
  5. Tomas Gustainis, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
  6. Justas Kaminskas, Mažeikių Gabijos gimnazija
  7. Matas Kudarauskas, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  8. Tomas Kvietkauskas, Kauno jėzuitų gimnazija
  9. Martynas Jonas Leonavičius, Vilniaus Žvėryno gimnazija
  10. Erikas John Magee, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  11. Simonas Melaika, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
  12. Mija Pilkaitė, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
  13. Emilis Strazdas, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
  14. Monika Šadauskaitė, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  15. Emilija Trumpaitė, Rokiškio J. Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinys
  16. Justinas Turčak, Šiaulių „Romuvos“ gimnazija
  17. Dovydas Vadišius, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  18. Vytautas Velička, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  19. Edgaras Zaboras, Kretingos VšĮ Pranciškonų gimnazija

 

26-ŲjŲ (2019-2020) mokslo metŲ III kurso 26 laidos moksleiviŲ sĄraŠas

  1. Augustinas Bačkis, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
  2. Donatas Černikauskas, Kėdainių Šviesioji gimnazija
  3. Dominykas Daunys, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
  4. Mindaugas Gudynas, Kauno Jėzuitų gimnazija
  5. Bernardas Gediminas Jencius, Rokiškio J. Tumo Vaižganto gimnazija
  6. Naglis Kalvaitis, Kauno technologijos universiteto gimnazija
  7. Rokas Lemežis, Mažeikių Gabijos gimnazija
  8. Jokūbas Nenartavičius, Vilniaus licėjus
  9. Aurimas Petronis, Elektrėnų „Versmės“ gimnazija
  10. Ieva Pošiūnaitė, Vilniaus licėjus
  11. Jurgis Reinotas, Vilniaus licėjus
  12. Ugnius Sadauskas, Šiaulių Didždvario gimnazija
  13. Martynas Strazdas, Vilniaus licėjus
  14. Uršulė Tarvydytė, Rokiškio J. Tumo Vaižganto gimnazija
  15. Matas Urbonas, Vilniaus licėjus
  16. Ignas Varnas, Vilniaus licėjus
  17. Arnas Vyšniauskas, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija