Moksleivio
pavardė, vardas |
Mokykla |
Nuopelnai |
Abariūtė
Justina |
Vilniaus
Taikos pagrindinė mokykla |
už
sporto laimėjimus |
Alminskaitė
Kristina |
Šialių
Jovaro pagrindinė mokykla |
už
dainavimą |
Ardickas
Daumilas |
Vilniaus
licėjus |
už
matematikos ir fizikos laimėjimus |
Atajeva
Gulera |
Varėnos
"Ąžuolo" vidurinė mokykla |
už
pasiekimus įvairiose srityse |
Atminas
Aistis |
Vilniaus
licėjus |
už
matematikos laimėjimus |
Beržanskis
Mindaugas |
Palangos
Vlado Jurgučio vidurinė mokykla |
už laimėjimus
dailės srityje |
Byla
Martynas |
Kauno
"Varpo" gimnazija |
už
matematikos laimėjimus |
Bogomolovas
Julius |
Vilniaus
licėjus |
už aukštus
mokslo pasiekimus |
Čečkauskaitė
Renata |
Šiaulių
Vijolių pagrindinė mokykla |
už
sporto laimėjimus |
Dainovskaja
Jurgita |
Lentvario
Motiejaus Šimelionio vidurinė mokykla |
už
pasiekimus įvairiose srityse |
Gaidamauskas
Erikas |
Vilniaus
Žirmūnų gimnazija |
už
didelius pasiekimus mokslo srityje |
Gelažanskas
Linas |
Vilniaus
Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla |
už
pasiekimus įvairiose srityse |
Gražys
Tomas |
Vilniaus
Taikos pagrindinė mokykla |
už
pasiekimus įvairiose srityse |
Grickevičius
Julijus |
Kauno r.
Karmėlavos Vidurinė mokykla |
už laimėjimus
moksle ir aktyvią visuomeninę veiklą |
Iljušenko
Pavel |
Visagino
"Gerosios vilties" vidurinė mokykla |
už
fizikos ir matematikos laimėjimus |
Indriūnaitė
Guoda |
Anykščių
muzikos mokykla |
už laimėjimus
muzikos srityje |
Jasulytė
Justina |
Šiaulių
Aukštabalio vidurinė mokykla |
už
sporto laimėjimus |
Karklys
Jonas |
Vilniaus
Simono Stanevičiaus vidurinė mokykla |
už
sporto laimėjimus |
Kiršanskas
Gediminas |
Vilniaus
Žirmūnų gimnazija |
už aukštus
mokslo pasiekimus |
Kiziūnas
Saulius |
Vilniaus
Pilaitės vidurinė mokykla |
už
technikos laimėjimus |
Kvedaraitė
Eglė |
Panevėžio
Vytauto Žemkalnio gimnazija |
už
pasiekimus įvairiose srityse |
Laurušaitė
Brigita |
Kauno
"Varpo" gimnazija |
už laimėjimus
šachmatų varžybose |
Laurušas
Tomas |
Kauno
"Varpelio" pradinė mokykla |
už laimėjimus
šachmatų varžybose |
Leonavičius
Karolis |
Vilniaus
licėjus |
už
pasiekimus įvairiose srityse |
Lozinskis
Robertas |
Kauno
Juozo Naujalio muzikos gimnazija |
už
didelius laimėjimus muzikos srityje |
Majus
Antanas |
Plungės
"Ryto" pagrindinė mokykla |
už įvairių
mokslo sričių laimėjimus |
Meilūnaitė
Beatričė |
Vilniaus
Gabijos gimnazijos pradinė mokykla |
už
dailiojo čiuožimo laimėjimus |
Meilūnaitė
Gabija |
Vilniaus
Gabijos gimnazijos pradinė mokykla |
už
dailiojo čiuožimo laimėjimus |
Nemeikšis
Liutauras |
Šiaulių
Vijolių vidurinė mokykla |
už
sporto laimėjimus |
Padegimaitė
Lina |
Kauno
Kalniečių vidurinė mokykla |
už
sporto laimėjimus |
Pašakarnis
Laurynas |
Vilniaus
licėjus |
už įvairių
mokslo sričių laimėjimus |
Paškevičius
Vytis |
Šiaulių
Romuvos vidurinė mokykla |
už
sporto laimėjimus |
Petškevičius
Rokas |
Riešės
vidurinė moykla |
už laimėjimus
dailės srityje |
Pocevičiūtė
Roberta |
Alytaus
Vidzgirio vidurinė mokykla |
už
pasiekimus įvairiose srityse |
Potapova
Jelizaveta |
Vilniaus
Aleksandro Puškino vidurinė mokykla |
už laimėjimus
šachmatų varžybose |
Račkauskytė
Amanda |
Šilalės
r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus vidurinė mokykla |
už
pasiekimus įvairiose srityse |
Rimas Žilvinas |
Vilniaus
Tuskulėnų vidurinė mokykla |
už
matematikos ir fizikos laimėjimus |
Rimkutė
Ieva |
Kauno Jėzuitų
gimnazija |
už laimėjimus
muzikos srityje |
Rukin
Jevgenij |
Visagino
"Gerosios vilties" vidurinė mokykla |
už
pasiekimus įvairiose srityse |
Simanaitis
Vytautas |
Kauno
"Varpo" gimnazija |
už laimėjimus
šachmatų varžybose |
Stirbytė
Aušra |
Šilalės
r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija |
už
sporto laimėjimus |
Šarova
Zlata |
Klaipėdos
Pamario vidurinė mokykla |
už laimėjimus
dailės srityje |
Šutov
Grigorij |
Vilniaus
licėjus |
už įvairių
mokslo sričių laimėjimus |
Švilpaitė
Laura |
Vilnaus
gimnastikos mokykla |
už
sporto laimėjimus |
Tvarijonas
Povilas |
Kauno
raj. Garliavos Jonučių vidurinė mokykla |
už laimėjimus
šachmatų varžybose |
Urbanavičiūtė
Indrė |
Tuskulėnų
vidurinė mokykla |
už laimėjimus
muzikos srityje |
Velioniškis
Robertas |
Marijampolės
Mokolų darželis-pradinė mokykla |
už laimėjimus
muzikos srityje |
Vitkauskaitė
Jūratė |
Alytaus
Dainavos vidurinė mokykla |
už
sporto laimėjimus |
Zaleskas
Vladas |
Kauno
"Rasos" gimnazija |
už įvairių
mokslo sričių laimėjimus |
Žąsytis
Žilvinas |
Klaipėdos
Versmės vidurinė mokykla |
už
pasiekimus įvairiose srityse |