Šiemet vėl bus skirtos MAXIMA stipendijos jauniesiems talentams


Startuoja MAXIMA LT rengiamas konkursas „Jaunieji talentai 2008“. Šeštus metus organizuojamo jaunųjų talentų konkurso tikslas – įvertinti ir skatinti geriausiai besimokančius mokinius, įvairių tarptautinių, nacionalinių konkursų, olimpiadų bei kitų varžybų laimėtojus.

Kaip teigia MAXIMA LT Įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorius Giedrius Juozapavičius, „Jaunųjų talentų konkursas“ – tai jau tradicija tapusi MAXIMA LT iniciatyva, skirta surasti ir skiriant stipendijas įvertinti tuos mokinius, kurie savo pasiekimais garsina Lietuvą.

Jaunųjų talentų konkursas 2008 

 „Talentingų vaikų rėmimas yra viena svarbiausių MAXIMA LT paramos teikimo krypčių. Todėl tikimės, kad pripažinimas ir materialinė parama pastūmės mokinius toliau siekti savo srities aukštumų, leis įsigyti reikalingų priemonių ar įgyvendinti savo pomėgius,“ – sako G. Juozapavičius. 

Per penkerius konkurso gyvavimo metus apdovanota jau daugiau nei 200 jaunųjų talentų.

Šiemet mokiniai bus vertinami penkiose kategorijose - mokslo, muzikos, meno ir kūrybos, sporto bei visuomeninės veiklos srityse. Talentingiausius penkių sričių atstovus išrinks komisija, sudaryta iš Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos radijo ir televizijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo bei MAXIMA LT atstovų.

Talentingi mokiniai iki šių mokslo metų pabaigos, t.y. 2008 m. birželio 30 d., kviečiami siųsti užpildytas paraiškas dalyvauti konkurse bei laimėti stipendiją visiems ateinantiems mokslo metams. Kiekvienoje iš penkių sričių komisija atrinks po keturis talentingiausius Lietuvos mokinius. Vienam kiekvienos kategorijos nugalėtojui bus skirta pagrindinė 300 Lt. mėnesinė stipendija. Dar trys kiekvienos kategorijos laimėtojai bus apdovanojami skatinamosiomis 100 Lt. mėnesinėmis stipendijomis. Stipendijos bus mokamos nuo 2008 metų rugsėjo iki 2009 m. birželio.

„Jaunųjų talentų“ konkurso nugalėtojai bus apdovanoti rugpjūčio mėnesio pabaigoje vyksiančio renginio metu.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti interneto puslapyje, čia... arba teirautis telefonu (8 5) 274 4309.