Lietuvos moksleivių XXVIII fizikos čempionatas

2016 12 03, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Vilnius

 

 

UŽDUOTYS 

AIŠKINAMIEJI SPRENDIMAI

REZULTATAI

  

Jau 28-ąjį kartą šalies fizikai pirmąjį gruodžio šeštadienį  susirungė Lietuvos mokinių fizikos čempionate. Tradiciškai jis vyko penkiuose didžiuosiuose miestuose, o visi dalyviai gavo vienodas užduotis.   

 

Čempionato užduočių sprendimų vertinimo tvarka:

Teisingi čempionato dalyvių užduočių sprendimai vertinami po 10 balų, o klaidingi čempionato užduočių sprendimai vertinami mažesniu balų skaičiumi – atvirkščiai proporcingai klaidingumui.

Sveikiname net du dvyliktokus: Dominyką Ruibį iš Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos (mok. Jolanta Jurevičiūtė) ir Gilbertą Umbražūną iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos (mok. Saulius Žukauskas), kurie surinko maksimalų taškų skaičių ir tapo šio čempionato čempionais!

Taip pat sveikiname devintoką Marių Davidavičių iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos (mok. Tomas Kivaras), dešimtoką Luką Juozulyną iš Vilniaus licėjaus (mok. Danutė Aleksienė) ir vienuoliktoką Kristijoną Samuolį iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos (mok. Tomas Kivaras), kurie savo klasių grupėse taip pat užėmė pirmąsias vietas. 

2017 m. balandžio 6 d. 65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados atidarymo metu, Fizikos čempionas Dominykas Ruibys ir Gilbertas Umbražūnas (Lietuvos moksleivių XXVIII fizikos čempionato absoliutūs nugalėtojai) buvo apdovanoti papildomo ugdymo mokyklos „Fizikos olimpas“ įsteigtais prizais „Čempiono sostu“ ir „Čempiono sostu“.