„VP Market“ trečią kartą apdovanojo moksleivius

 

Julija CHAREVIČIŪTĖ

Respublika, 2005 06 08

 

Neseniai į sporto, pramogų ir verslo centrą „Forum Palace“ Vilniuje susirinko moksleiviai iš visos Lietuvos. Čia vyko jau tradicija tapusio „Maxima“ jaunųjų talentų konkurso finaliniai apdovanojimai.

   Renginį organizavo UAB „VP Market“ su LRT bei Švietimo ir mokslo ministerija. 50 talentingiausių moksleivių stipendijų sertifikatais, diplomais ir kuprinėmis apdovanojo „VP Market“ valdybos pirmininkas Ignas Staškevičius.

Konkursas tampa tradicija

   Trečius metus rengiamas konkursas sulaukė didelio pedagogų, moksleivių ir jų tėvelių dėmesio. Paraiškas konkursui gali siųsti ne tik moksleivio talentą ugdantys pedagogai ar būrelių vadovai, bet ir jo tėvai, draugai ar net jis pats.

   Kalbintas „VP Market“ valdybos pirmininkas I.Staškevičius sakė, kad džiugu, jog kai kurie moksleiviai tampa laureatais trečius metus iš eilės. Tikimasi, kad šis konkursas taps kasmetine tradicija.

   Šiais metais buvo nominuota 50 talentingiausių moksleivių, kurie konkurso būdu buvo atrinkti iš 200 kandidatų. Jie buvo nominuoti už įvairius pasiekimus: laimėjimus įvairiose mokslo srityse, sporte, mene, muzikoje ir pan. Taip pat konkurse trys iš 30 dalyvavusių mokyklų buvo apdovanotos specialiais prizais. „Šauniausios „Maxima“ klasės“ nominacija skirta Radviliškio r. Šeduvos vidurinės mokyklos 11a klasei (auklėtoja - Aldona Pilitauskienė). Šauniausios klasės moksleiviams buvo įteikti diplomai, „Maxima“ dovanų čekiai ir kvietimai į prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ ledo areną.

 

Įvertintas moksleivių talentas

   „Maxima“ jaunųjų talentų konkurso organizatoriai džiaugiasi įgyvendinę pagrindinį konkurso tikslą - įvertinę geriausiai besimokančius, įvairių konkursų, olimpiadų laimėtojus, visuomeniškus moksleivius bei draugiškiausią ir veikliausią moksleivių klasę. I. Staškevičius, nenorėdamas išskirti kurio nors konkretaus laureato, teigė, kad konkurso nugalėtojai yra verti apdovanojimų ir kiekvienas jų yra savaip įdomus: „Yra vaikų, kurie turi tikrai universalių talentų - tai yra aktyvūs visuomenininkai, tie, kurie laimi meno konkursus, sportuoja ir taip pat yra absoliutūs pirmūnai. Aš nenorėčiau nė vieno išskirti“.

   Konkurso komisija, sudaryta iš „VP Market“, LRT ir Švietimo ministerijos atstovų, iš 200 dalyvių šiais metais išrinko 50. Iš jų 10 buvo apdovanoti 2005/2006 metams skirtomis 100 Lt stipendijomis. Kitiems moksleiviams bus mokama po 50 Lt Stipendijos bus mokamos 9 mėnesius - tiek, kiek trunka mokslo metai.

   Kalbinti laureatai džiaugėsi, kad pagaliau yra atkreiptas dėmesys ne tik į muzikantus, bet ir į kitose srityse gabius moksleivius.
 

„MAXIMA JAUNŲJŲ TALENTŲ“ konkurso nugalėtojai!